Jak zaplatit za winash v online kasinu?

Výplaty výher

Ve skutečném kasinu se výplaty hráčům provádějí na stejném místě, kde se vydávají žetony a přijímají peníze od hráčů, tedy na pokladně. Jak probíhá zavádění a výběr peněz v online kasinech?

Mezi hráči je bezesporu nejoblíbenější platební systém Web Money. Existuje však mnoho dalších způsobů, jak vložit a vybrat peníze, které můžete použít.

Bankovní karty – Master Card a VISA. Platby z těchto karet jsou připsány okamžitě. Na výplatu na stejné kartě si ale budete muset počkat někdy i celý týden.

Bankovní převody Bankovní převod. Máte-li svůj cizoměnový účet v bance, můžete si na něj objednat převod výherních prostředků. Při tomto způsobu výběru peněz v online kasinech může být poměrně vysoká minimální částka výběru a provize za platbu od 30 $ do 50 $. Ale v případě velké výhry pro vás bude nejlepší způsob výběru bankovní převod.

Yandex-money, Web Money. Pro naše hráče jsou tyto způsoby výhry nejrychlejší a nejjednodušší. Ale, bohužel, neexistují v každém online kasinu. Výběr peněz prostřednictvím systému Web Money je proveden do jedné minuty. Pokud však hráč vybírá peníze poprvé, může ověření jeho identity trvat několik dní.

Peníze bookers. Systém elektronických peněz, který je v současnosti ideální a využívají jej téměř všechna online kasina. Platba je připsána do jedné minuty. Další výhodou tohoto systému je mizivá provize za transakci, jen asi 0,5 $ (v systému Web Money je provize 0,8 % z částky platby).

Jak vybrat výhry z online kasinových účtů?

Výběr výher z účtu online kasina je poměrně jednoduchý postup. Stačí si vybrat, jakým způsobem to chcete udělat. V online kasinu nemusí hráč vybírat své peníze pokaždé po herní relaci, protože jsou uloženy na jeho účtu.

Abyste si mohli vybrat vyhrané peníze, musíte v online kasinu najít sekci „pokladna“, přejít do ní a v záložce „Výběr / Výplaty“ zadat žádost o výběr peněz. Pokud se chystáte vybírat peníze v konkrétním online kasinu poprvé, pak si nejprve pečlivě přečtěte pravidla plateb v této instituci. Je však lepší to udělat před hrou.

Některá kasina provádějí výplaty snadno a v kterýkoli den, jako například některá – jsou určité podmínky, takže výplaty neprobíhají o víkendech a v jiné dny platí omezení maximální a minimální částky výběru najednou. Pokud jste hráli o bonusy, před podáním žádosti o výběr se ujistěte, že splňujete všechny podmínky sázky. Pokaždé, když provozovatelé online kasina zkontrolují oprávněnost peněz, které jste požadovali. Někdy můžete být požádáni o předložení naskenovaného pasu nebo jiného dokladu totožnosti.

Některá online kasina mají možnost převést výhry na kreditní a debetní kartu, ze které byl proveden vklad. V tomto případě peníze na kartu dorazí týden po převodu. V každém online kasinu se vždy můžete podrobně seznámit s možnými způsoby platby v sekcích „Výběr“, „Pokladna“ a „Můj účet“.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top